Trabzonspor – Sivasspor Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Trabzonspor – Sivasspor maçı tüm heyecanıyla oynanacak tarihini bekliyor. Trabzonspor – Sivasspor ikilisi en son Türkiye Kupası final maçlarında 30 Temmuz 2022’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 4-0 Trabzonspor galibiyetiyle bitmiş olan bu ikilinin önümüzdeki haftalarda oynanacak olan maçları nasıl sonuç gösterecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? Trabzonspor – Sivasspor 22 Ekim saat 17.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

Trabzonspor – Sivasspor Maçı Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Trabzonspor – Sivasspor maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 17.00’da başlayacak ama nerede? Trabzonspor – Sivasspor maçı Trabzon’da Medical Park Stadyumu’nda oynanacak.

Trabzonspor – Sivasspor Maçı Biletleri, Biletler Tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

Trabzon’da Medical Park Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Trabzonspor Sivasspor maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. Trabzonspor – Sivasspor maçının biletleri henüz maç tarihine 4 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir