Trabzonspor Kasımpaşa Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Trabzonspor-Kasımpaşa maçı coşkulu bir şekilde maç tarihinin gelmesini bekliyor. Trabzonspor-Kasımpaşa en son 5 Şubat 2022’de bir arada sahaya çıktı. En son maçları 1-0 Trabzonspor galibiyeti ile sonuçlanmıştı bakalım bu önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan maçları nasıl sonuçlanacak. Bu uzun sürenin ardından yeniden 10 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’da bir araya gelecekler.

Trabzonspor Kasımpaşa Maçı Nerede Oynanacak

Trabzonspor-Kasımpaşa maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman nerede oynanacağı epey merak edilmiş durumda. Maç saat 20.00’da başlayacak ama peki nerede? Trabzonspor-Kasımpaşa maçı Trabzon’da Trabzonspor’un Kasımpaşa’yı ağırlaması ile Medical Park Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Trabzonspor-Kasımpaşa Maçı Biletleri, Biletler Tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

Trabzon Medical Park Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Trabzonspor-Kasımpaşa maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarının beklediği ortada Trabzonspor-Kasımpaşa maçının biletleri henüz maç tarihine 3 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulamadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir