Karagümrük – Galatasaray Maçı Bilet Kaç Bilet Satıldı

Karagümrük – Galatasaray maçı tüm heyecanıyla oynanacak tarihini bekliyor. Karagümrük – Galatasaray ikilisi en son 2 Nisan 2022’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 0-2 Galatasaray galibiyetli gelen bu ikilinin önümüzdeki haftalarda oynanacak olan maçları nasıl sonuç gösterecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? Karagümrük – Galatasaray 28 Ekim saat 20.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

Karagümrük – Galatasaray Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak

Karagümrük – Galatasaray maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 20.00’da başlayacak ama nerede? Karagümrük – Galatasaray maçı İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak.

Karagümrük – Galatasaray Maçı Biletleri, Biletleri tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Karagümrük – Galatasaray maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. Karagümrük – Galatasaray maçının biletleri henüz maç tarihine 3 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir