İstanbulspor – Fenerbahçe Maçı Bilet, Kaç Bilet Satıldı

İstanbulspor – Fenerbahçe maçı tüm heyecanıyla oynanacak tarihini bekliyor. İstanbulspor – Fenerbahçe ikilisi en son 10 Ekim 2020’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 3-2 Fenerbahçe galibiyetli gelen bu ikilinin önümüzdeki haftalarda oynanacak olan maçları nasıl sonuç gösterecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? İstanbulspor – Fenerbahçe 30 Ekim saat 20.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

İstanbulspor – Fenerbahçe Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak

İstanbulspor – Fenerbahçe maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 20.00’da başlayacak ama nerede? İstanbulspor – Fenerbahçe maçı İstanbul’da Necmi̇ Kadıoğlu Stadyumu’ nda oynanacak.

İstanbulspor – Fenerbahçe Maçı Biletleri, Biletleri tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

İstanbul’da Necmi̇ Kadıoğlu Stadyumu’ nda gerçekleşecek olan İstanbulspor – Fenerbahçe maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. İstanbulspor – Fenerbahçe maçının biletleri henüz maç tarihine 3 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir