Hatayspor – Beşiktaş Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Hatayspor – Beşiktaş maçı tüm heyecanıyla oynanacak tarihini bekliyor. Hatayspor – Beşiktaş ikilisi en son 19 Mart 2022’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 1-1 berabere bitmiş olan bu ikilinin önümüzdeki haftalarda oynanacak olan maçları nasıl sonuç gösterecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? Hatayspor – Beşiktaş 24 Ekim saat 20.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

Hatayspor – Beşiktaş Maçı Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Hatayspor – Beşiktaş maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 20.00’da başlayacak ama nerede? Hatayspor – Beşiktaş maçı Hatay’da Yeni Hatay Stadyumu’nda oynanacak.

Hatayspor – Beşiktaş Maçı Biletleri, Biletler Tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

Hatay’da Yeni Hatay Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Hatayspor – Beşiktaş maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. Hatayspor – Beşiktaş maçının biletleri henüz maç tarihine 4 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir