Galatasaray – Alanyaspor Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Galatasaray – Alanyaspor maçı tüm heyecanıyla oynanacak tarihini bekliyor. Galatasaray – Alanyaspor ikilisi en son 6 Şubat 2022’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 1-1 berabere bitmiş olan bu ikilinin önümüzdeki haftalarda oynanacak olan maçları nasıl sonuç gösterecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? Galatasaray – Alanyaspor 23 Ekim saat 20.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

Galatasaray – Alanyaspor Biletleri Ne Zamana Satışa Çıkacak?

Galatasaray – Alanyaspor maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 20.00’da başlayacak ama nerede? Galatasaray – Alanyaspor maçı İstanbul’da NEF Stadyumu’nda oynanacak.

Galatasaray – Alanyaspor Maçı Biletleri, Biletler Tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

İstanbul’da NEF Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Galatasaray – Alanyaspor maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. Galatasaray – Alanyaspor maçının biletleri henüz maç tarihine 4 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir