Fenerbahçe – Karagümrük Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Fenerbahçe-Karagümrük maçı hali hazırda tüm taraftarları tarafından heyecanla beklenmekte. Fenerbahçe-Karagümrük en son 15 Mayıs 2022’de bir arada sahaya çıkmışlardı. Maç 0-0 olarak berabere sonuç vermişti. Yeniden bir arada sahaya çıkacak olan Fenerbahçe-Karagümrük maçı 9 Ekim Pazar günü saat 20.00’da gerçekleşecek.

Fenerbahçe Karagümrük Maçı Nerede Oynanacak

Fenerbahçe-Karagümrük maç detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer maçın ne zaman nerede oynanacağı epey merak edilir halde. Maç saat 20.00’da başlayacak ama peki nerede? İstanbul’da Fenerbahçe’nin Karagümrük’ü ağırlaması ile maç FB Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde bu bol tezahüratlı maç gerçekleşecek.

Fenerbahçe Karagümrük Maçı Biletleri, Biletler Tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

FB Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek olan Fenerbahçe-Karagümrük maçının biletlerini hali hazırda tüm taraftarlarının beklediği ortada. Fenerbahçe-Karagümrük maçının biletleri, henüz maç tarihine 3 hafta var olması sebebiyle daha satışa sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir