Fenerbahçe – Başakşehir Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Fenerbahçe-Başakşehir maçı tüm coşkusuyla tarihinin gelmesini bekliyor. Fenerbahçe Başakşehir ikilisi en son 5 Şubat 2022’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 0-1 Başakşehir galibiyetiyle biten bu ikilinin önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan maçları nasıl sonuç verecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? Fenerbahçe-Başakşehir 22 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

Fenerbahçe – Başakşehir Maçı Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Fenerbahçe-Başakşehir maçının detaylarına şöyle bir göz atacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 20.00’da başlayacak ama nerede? Fenerbahçe-Başakşehir maçı İstanbul’da FB Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksinde oynanacak.

Fenerbahçe – Başakşehir Maçı Biletleri, Biletler Tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

İstanbul’da FB Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak olan Fenerbahçe-Başakşehir maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. Fenerbahçe Başakşehir maçının biletleri henüz maç tarihine 4 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir