Beşiktaş – Ümraniyespor Maçı Bilet, Kaç Bilet Satıldı

Beşiktaş – Ümraniyespor maçı tüm heyecanıyla oynanacak tarihini bekliyor. Beşiktaş – Ümraniyespor ikilisi en son 2 Eylül 2021’de bir arada sahada bulunmuşlardı. En son maçları 4-0 Beşiktaş galibiyetli gelen bu ikilinin önümüzdeki haftalarda oynanacak olan maçları nasıl sonuç gösterecek? Peki bu yakın zamanda göreceğimiz maçın tarihi ne zaman? Beşiktaş – Ümraniyespor 30 Ekim saat 17.00’da bir arada sahaya çıkacaklar.

Beşiktaş – Ümraniyespor Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak

Beşiktaş – Ümraniyespor maçının detaylarına şöyle bir bakacak olursak eğer, maçın ne zaman, nerede oynanacağı çokça merak edilmiş vaziyette. Maç saat 17.00’da başlayacak ama nerede? Beşiktaş – Ümraniyespor maçı İstanbul’da Vodafone Arena’ da oynanacak.

Beşiktaş – Ümraniyespor Maçı Biletleri, Biletleri tükendi Mi, Kaç Bilet Kaldı

İstanbul’da Vodafone Arena’ da gerçekleşecek olan Beşiktaş – Ümraniyespor maçının biletleri hali hazırda tüm taraftarlarca beklendiği apaçık ortada. Beşiktaş – Ümraniyespor maçının biletleri henüz maç tarihine 3 hafta var olması sebebiyle daha sizlerin satışına sunulmadı. Kimsenin takımını yalnız bırakmayacağı bu maçta biletler satışa sunulduğu vakit kısa sürede tükenebilmesi büyük olasılıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir